Podziękowania za wsparcie w przeciwdziałaniu rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Serdecznie dziękujemy wszystkim firmom, instytucjom i osobom prywatnym, którzy wsparli Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie w przeciwdziałaniu rozprzestrzenianiu się koronawirusa.14 kwietnia 2021 r.

Wyraz wdzięczności kierujemy w stronę Pani Joanny Brill - Radnej Sejmiku Województwa Podkarpackiego oraz Członka Rady Społecznej Szpitala za pomoc w uzyskaniu dotacji od firmy Orlen Południe S.A. Cieszymy się, że Pani Radna jak zawsze jest blisko naszych spraw. Dziękujemy!


12 kwietnia 2021 r.

Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego im. Jana Pawła II w Krośnie Piotr Czerwiński składa podziękowanie Panu Marcinowi Rejowi Prezesowi Orlen Południe S.A. za przekazanie na rzecz Szpitala 18 tysięcy zł z przeznaczeniem na zakup aparatu do wysokoprzepływowej tlenoterapii z oprzyrządowaniem.


20 stycznia 2021 r.

Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego im. Jana Pawła II w Krośnie Piotr Czerwiński składa podziękowanie Panu Sławomirowi Furtkowi właścicielowi firmy "All in One" za przekazanie na rzecz Szpitala 200 tysięcy sztuk masek ochronnych.


9 października 2020 r.

Wyrazy wdzięczności kierujemy w stronę firmy TEVA Pharmaceuticals Polska Sp. z o.o. za wsparcie rzeczowe przekazane na rzecz walki z koronawirusem.


16 lipca 2020 r.

Dziękujemy Grupie Żywiec S.A. oraz Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie za przekazanie 1200 butelek napojów dla pracowników Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego im. Jana Pawła II w Krośnie.


16 czerwca 2020 r.

Dziękujemy Polskiemu Bankowi Komórek Macierzystych za wsparcie finansowe przyczyniające się do wzmocnienia bezpieczeństwa pacjentów i personelu krośnieńskiego szpitala w ramach przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.


8 czerwca 2020 r.

Dziękujemy społeczności polskich drukarzy 3D DrukarzeDlaSzpitali za przekazanie 192 gogli na rzecz krośnieńskiego Szpitala.


5 czerwca 2020 r.

Dziękujemy Panu Robertowi Blujowi - kierownikowi Hurtowni Eurocash S.A. z Krosna za przekazanie 900 szt. butelek wody mineralnej dla pracowników Szpitala.


5 czerwca 2020 r.

Dziękujemy Fundacji Sie Pomaga za przekazanie środków ochrony osobistej dla personelu medycznego.


4 czerwca 2020 r.

Dziękujemy Pani Agnieszce Koronie - Dyrektor Oddziału Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group za przekazanie fartuchów fizelinowych na rzecz Szpitala.


3 czerwca 2020 r.

Dziękujemy Stowarzyszeniu na rzecz Oddziału Chirurgii Szpitala im. Jana Pawła II w Krośnie za zakup specjalistycznych środków ochrony osobistej dla pracowników Oddziału Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Naczyniowej, Poradni Chirurgicznej oraz Pracowni Endoskopii.


2 czerwca 2020 r.

Dziękujemy firmie Takeda Pharma Sp. z o.o. za przekazanie na rzecz Oddziału Neurologicznego z Pododdziałem Udarów Mózgowych środków ochrony osobistej.


2 czerwca 2020 r.

Dziękujemy firmie Orbico Sp. z o.o. dystrybutorowi Lavazza Polska za dostawę kawy dla pracowników Szpitala.


1 czerwca 2020 r.

Wyrazy wdzięczności kierujemy w stronę Pani Marzeny Sowy - pielgniarki Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii za zorganizowanie zbiórki pieniężnej na zakup środków ochrony osobistej na rzecz Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii krośnieńskiego Szpitala.


29 maja 2020 r.

Wyrazy wdzięczności kierujemy w stronę Pana Tadeusza Sanockiego Prezesa Firmy Splast Sp. z o.o. za przekazanie 300 przyłbic na rzecz walki z koronawirusem.


27 maja 2020 r.

Dziękujemy firmie FBSERWIS KARPATIA Sp. z o.o. za wsparcie finansowe przyczyniające się do wzmocnienia bezpieczeństwa pacjentów oraz personelu krośnieńskiego Szpitala w ramach przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.


25 maja 2020 r.

Dziękujemy Fundacji Lekarze Lekarzom za wrażliwość społeczną oraz otwartość na potrzeby krośnieńskiego Szpitala.


25 maja 2020 r.

Podziękowanie dla Urzędu Miasta Krosna za przekazanie środków ochrony osobistej na rzecz krośnieńskiego Szpitala.


21 maja 2020 r.

Dziękujemy kibicom Klubu Sportowego Karpaty Krosno oraz Klubowi Sportowemu Karpaty Krosno za przekazanie środków ochrony osobistej dla personelu szpitala.


21 maja 2020 r.

Wyraz wdzięczności kierujemy w stronę Pana Zbigniewa Klarzaka - Prezesa firmy MILA Sp. z o.o. za przekazanie dla Oddziału Urologii i Urologii Onkologicznej 50 fartuchów oraz 400 masek fizelinowych. Dziękujemy!


21 maja 2020 r.

Dziękujemy paniom pracującym w stołówce Szkoły Podstawowej w Dukli za przekazanie na rzecz Szpitala 120 szt. masek wielokrotnego użytku.


20 maja 2020 r.

Dziękujemy fundacji 4F Pomaga za przesłanie 15 tysięcy masek chirurgicznych.


18 maja 2020 r.

Dziękujemy firmie LPP S.A. za dostawę maseczek jednorazowych.


14 maja 2020 r.

Dziękujemy Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Podkarpackiego za przekazanie osłon na buty i suplementów diety w postaci batonów proteinowych dla naszego personelu.


13 maja 2020 r.

Dziękujemy Klubowi Sportowemu OTRYT Lutowiska oraz Klubowi Sportowemu Karpaty Krosno za przekazanie środków ochrony osobistej.


13 maja 2020 r.

Dziękujemy zespołowi Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie za przekazanie maseczek wielorazowego użytku.


13 maja 2020 r.

Dziękujemy mieszkańcom miejscowości Wzdów (gmina Haczów) za przekazanie 450 sztuk maseczek wielorazowego użytku.


12 maja 2020 r.

Dziękujemy Grupie Żywiec S.A. oraz Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie za przekazanie napojów butelkowanych dla pracowników Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego im. Jana Pawła II w Krośnie.


12 maja 2020 r.

Dziękujemy pracownikom Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o.o. Oddział Inwestycyjno-Remontowy w Krośnie za przekazanie środków czystości oraz ochrony osobistej w postaci fartuchów i mydła w płynie.


11 maja 2020 r.

Dziękujemy firmie zaparzymy.pl z Krosna za przekazanie kawy.


11 maja 2020 r.

Dziękujemy firmie Stalimpex Sp. z o.o. przy udziale firmy Renoma S.C. za przekazanie kombinezonów.


8 maja 2020 r.

Dziękujemy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie za przekazanie 20 tysięcy masek ochronnych chirurgicznych.


7 maja 2020 r.

Dziękujemy Panu Adamowi Rzońcy ze sklepu Groszek z Jedlicza za podarowane owoce.


7 maja 2020 r.

Dziękujemy Pani Jolancie Urbanik - Burmistrz Gminy Jedlicze oraz Paniom szyjącym z Koła Gospodyń Wiejskich w Długiem za przekazanie maseczek.


7 maja 2020 r.

Kolejna dostawa wsparcia rzeczowego od Towarzystwa Przyjaciół Szpitala w postaci 200 sztuk maseczek wielorazowego użytku. Dziękujemy!


6 maja 2020 r.

Dziękujemy firmie Biofarm Sp. z o.o. za przekazanie środków ochrony osobistej oraz artykułów spożywczych.


5 maja 2020 r.

Dziękujemy Gminie Chorkówka za przekazanie dotacji celowej w kwocie 7 tys złotych na zakup maseczek ochronnych filtracyjnych FFP2 oraz FFP3.


30 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla Pani Wandy Świątek z Łęk Dukielskich za uszycie 100 masek ochronnych na rzecz pacjentów oraz pracowników krośnieńskiego Szpitala.


30 kwietnia 2020 r.

Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie składa podziękowanie Panu Grzegorzowi Węgrzynowskiemu Wójtowi Gmina Chorkówka za wsparcie finansowe w kwocie 7 tysięcy złotych przyczyniające się do wzmocnienia bezpieczeństwa epidemiologicznego pacjentów oraz personelu Szpitala w ramach przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Przekazana pomoc jest bez wątpienia wyrazem bezinteresownej chęci niesienia pomocy w tak trudnym czasie. Dziękując za wsparcie życzymy wszystkim mieszkańcom Gminy Chorkówka wszelkiej pomyślności oraz doświadczania na co dzień dobra od drugiego człowieka.


30 kwietnia 2020 r.

Wyraz wdzięczności kierujemy w stronę Zespołu Szkół Zawodowych w Jedliczu i Liceum Ogólnokształcącego w Jedliczu za przekazanie ok. 100 sztuk maseczek ochronnych na rzecz Szpitala. Dziękujemy!


30 kwietnia 2020 r.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego za otrzymanie środków ochrony osobistej w postaci maseczek i przyłbic ochronnych.


29 kwietnia 2020 r.

Wyrazy wdzięczności kierujemy do konsultantki firmy Oriflame - Pani Barbary Barud oraz Pań: Anny Rozel, Anny Gaweł, Agaty Michnowicz, Klaudii Miszkiewicz, Katarzyny Stopyra, Karoliny Wątorek, Moniki Kenar-Szczurek, Anety Golonki, Justyny Wojtuń, Marii Rudek, Agaty Such, Agaty Jagieła, Marii Ekiert, Justyny Ołupinskiej oraz Jadwigi Wosiewicz, które wsparły krośnieński Szpital kosmetykami w postaci żeli pod prysznic, mydeł i kremów ochronnych.


28 kwietnia 2020 r.

Podziękowania kierujemy do wszystkich osób, które brały udział w zbiórce pieniędzy zorganizowanej przez Towarzystwo Przyjaciół Szpitala. Dzięki Państwa ofiarności Towarzystwo zakupiło na rzecz Szpitala 200 sztuk kombinezonów ochronnych oraz 125 L płynu do dezynfekcji. Wyrazy wdzięczności kierujemy w stronę Pani Małgorzaty Szybiak - Prezes Towarzystwa Przyjaciół Szpitala, która bardzo szybko i skutecznie podjęła działania pomocowe dla Szpitala. Dziękujemy!


28 kwietnia 2020 r.

Wyrazy podziękowań kierujemy w stronę Pana Przemysława Brożyny - Prezesa Zarządu Schulke Polska sp. z o.o. Otrzymaliśmy 100 masek ochronnych od Schulke Polska sp. z o.o. Dziękujemy również za słowa, które pozwalamy sobie przytoczyć: " Walka z pandemią koronawirusa jest szczególnie trudnym wyzwaniem dla pracowników systemu ochrony zdrowia. To Państwo jesteście na pierwszej linii walki o nasze zdrowie i życie, jednocześnie codziennie narażając swoje zdrowie. To, z czym mierzą się na co dzień lekarze, pielęgniarki, ratownicy oraz personel wspomagający jest dla osób nie znających specyfiki pracy nie do wyobrażenia (...)


28 kwietnia 2020 r.

Podziękowania dla Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych S.A. za wsparcie rzeczowe na rzecz walki z koronawirusem.


27 kwietnia 2020 r.

Kolejną firmą wrażliwą społecznie jest hurtownia Eurocash Cash&Carry. Przedstawiciele hurtowni mieszczącej się w Krośnie podarowali Szpitalowi środki spożywcze i chemię gospodarczą. Składamy Państwu wyrazy wdzięczności!


27 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla Pana Ireneusza Merchela - Prezesa Zarządu PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. za użyczenie samochodów dla potrzeb Szpitala.


27 kwietnia 2020 r.

Kolejna dostawa wsparcia rzeczowego od Centrum Handlowego Vivo! Krosno. Pan Dariusz Jurczak- przedstawiciel Centrum przekazał dyrekcji Szpitala 20 pojemników 5 litrowego płynu do dezynfekcji. Dziękujemy za wyraz empatii społecznej!


27 kwietnia 2020 r.

Cieszymy się ogromnie, ponieważ w piątek dotarło do nas tysiąc litrów płynu do czyszczenia powierzchni. W imieniu Zarządu Orlen Południe przekazała go Pani Joanna Bril - radna Sejmiku Województwa Podkarpackiego oraz członek Rady Społecznej Szpitala. Dziękujemy!


27 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla Ks. dr Leszka Przybylskiego - Dyrektora Michalickiego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Miejscu Piastowym za przekazanie maseczek przyczyniających się do wzmocnienia bezpieczeństwa epidemiologicznego pacjentów oraz personelu Szpitala w ramach przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.


24 kwietnia 2020 r.

Jest moc i siła - dzięki kawie, która została przesłana do nas, aż z Kwidzyna. COFFEE PROMOTION Sp. z o.o. dołączyło do akcji wsparcia krośnieńskiego Szpitala. Jesteśmy wzruszeni, że każdy odruch serca w naszą stronę jest jak cegiełka, która w całości tworzy piękne dzieło pomocy. Dziękujemy!


24 kwietnia 2020 r.

Dziękujemy Panu Pawłowi Krzanowskiemu Członkowi Rady Społecznej Szpitala za pomoc w dostawie darów z Niemiec dzięki którym Szpital pozyskał sprzęt medyczny, środki ochrony osobistej oraz odzież roboczą i operacyjną.


23 kwietnia 2020 r.

Wyrazy wdzięczności kierujemy w stronę Zarządu Orlen Południe, w którego imieniu 1000 maseczek wielokrotnego użytku oraz tysiąc litrów płynu do czyszczenia powierzchni przekazała Pani Joanna Bril - radna Sejmiku Województwa Podkarpackiego oraz członek Rady Społecznej Szpitala. Cieszymy się, że firma Orlen wspiera nas w tak trudnym czasie, a Pani Radna jak zawsze jest blisko naszych spraw. Dziękujemy!


23 kwietnia 2020 r.

Dziękujemy Panu Mirosławowi Przewoźnikowi Z-cy Dyrektora Departamentu Rynku Pracy Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej za pomoc w dostawie darów z Niemiec dzięki którym Szpital pozyskał sprzęt medyczny, środki ochrony osobistej oraz odzież roboczą i operacyjną.


22 kwietnia 2020 r.

Dziękujemy Panu Piotrowi Babinetzowi Posłowi na Sejm RP za pomoc w dostawie darów z Niemiec dzięki którym Szpital pozyskał sprzęt medyczny, środki ochrony osobistej oraz odzież roboczą i operacyjną.


22 kwietnia 2020 r.

Dziękujemy Panu Adamowi Krzanowskiemu Prezesowi Zarządu Grupu Nowy Styl za wsparcie rzeczowe udzielone w ramach przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.


22 kwietnia 2020 r.

Dziękujemy PKP Polskie Linie Kolejowe SA, które przekazały w użytkowanie trzy samochody:


21 kwietnia 2020 r.

Nowy Styl Group to kolejna firma wrażliwa społecznie od której otrzymaliśmy wsparcie rzeczowe: 2 tysiące maseczek chirurgicznych. Kierujemy w Państwa stronę moc podziękowań i cieszymy się, że jak zawsze Nowy Styl jest z nami.


21 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla Biura Usług Technicznych ELPRO za wsparcie finansowe na rzecz walki z koronawirusem.


21 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla Kaizen Fleet Sp. z o.o. Sp. k. za użyczenie samochodów na potrzeby działalności Szpitala.


21 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla firmy Słodkie Atelier z Krosna za okazane wsparcie.


20 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla mieszkańców Odrzykonia za zorganizowanie akcji wsparcia Szpitala.


17 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za przekazanie maseczek ochronnych dla Szpitala.


17 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla Centrum Handlowego VIVO! Krosno za przekazanie certyfikowanych maseczek spełniających normy medyczne w celu przeciwdziałania rozprzestrznianiu się koronawirusa.


17 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla Piekarni Guzik za przekazanie ponad tysiąca maseczek ochronnych na rzecz Szpitala.


16 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla Zgromadzenia Sióstr św. Michała Archanioła z Miejsca Piastowego za uszycie i przekazanie 2 tysięcy maseczek ochronnych w celu przeciwdziałania rozprzestrznianiu się koronawirusa.


16 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla Pani Alfredy z Kobylan, która podarowała Szpitalowi ok. 100 maseczek. I jak mówi Pani Alfreda - dopiero się rozkręca i szyje dalej dla krośnieńskiego Szpitala! Dziękujemy za Pani siłę, energię i dobre serce! Brawo za cudowną postawę!


15 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla Pana Krzysztofa Szepiczaka z Firmy Transportowo-Przewozowej "TRANS - BIESZCZADY" sp.j. z Cergowej, od którego otrzymaliśmy maseczki ochronne. Dziękujemy!


15 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla Pana Józefa Dziamary z gospodarstwa rolnego z Jedlicza. Otrzymaliśmy ponad pół tony marchwi oraz 100 kg buraków. Kierujemy w Pańską stronę wyrazy serdeczności. Dziękujemy!


15 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla Pani Olimpii Krakowskiej z Firmy Emano S.C. za wsparcie rzeczowe przekazane w ramach przeciwdziałania rozprzestrznianiu się koronawirusa.


15 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla Pani Elżbiety Klimko z Firmy Emano S.C. za wsparcie rzeczowe przekazane w ramach przeciwdziałania rozprzestrznianiu się koronawirusa.


15 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla Firmy EBA sp. z o.o. www.eba.pl za pośrednictwem której razem z "Razem dla Krosna" przekazała dwa ozonatory powietrza Viaken Vairo 2108. Serdecznie podziękowania dla władz firmy EBA z Krosna!


15 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla Pana Jakuba Bobusi - Prezesowi Firmy EBA Sp. z .o.o. za wsparcie rzeczowe udzielone w ramach przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.


14 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla Firmy Lo-Stark z Miejsca Piastowego za kolejną darowiznę rzeczową na rzecz Szpitala.


14 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla Stowarzyszenia Inicjatywy z Machnówki za przekazanie około 150 maseczek ochronnych na rzecz krośnieńskiego Szpitala. Wiemy, że Panie cały czas szyją kolejne maseczki, dlatego przesyłamy całemu stowarzyszeniu dużo mocy i wytrwałości.


14 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla Pana Piotra Przytockiego Prezydenta Miasta Krosna za wsparcie rzeczowe udzielone w ramach przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.


11 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla Pana Piotra Przytockiego Prezydenta Miasta Krosna oraz Pana Kazimierza Szpaka Prezesa Zarządu Spółki MKS Krosno za uruchomienie linii autobusowych dla potrzeb pracowników Szpitala.


10 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla Państwa Daniela i Aleksandry Pyrka za wsparcie rzeczowe wspierające działania epidemiologiczne Szpitala.


10 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla FAVI sp. z o.o., spółka komandytowa, Lasko – pomoc drogowa, Partner Delikatesy Zielony Koszyk, Passa Delikatesy – Łężany, Szkło-Krosno Grzegorz Urbanek – Dystrybutor Szkła Stołowego. Pragniemy podziękować wszystkim Państwu – przedsiębiorcom za chęć wsparcia bieżącej działalności krośnieńskiego Szpitala, szczególnie teraz w czasie zagrożenia epidemicznego związanego z pandemią koronawirusa.


10 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla Pani Lidii Fiejdasz z Piekarni - Hurtowa i Detaliczna Sprzedaż oraz Skup Zboża za przekazanie na rzecz Szpitala darowizny rzeczowej udzielonej w ramach przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

9 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla inicjatywy #drukarzedlaszpitali za przekazanie Szpitalowi darowizny rzeczowej.


9 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie, od której Szpital otrzymał kolejną partię przyłbic. Dziękujemy za Państwa ogromne zaangażowanie i wsparcie podjętych przez nas działań służących przeciwdziałaniu rozszerzania się koronawirusa.


8 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla Klubu sportowego "Kotwica" z pobliskiej Korczyny, który przekazał Szpitalowi darowiznę rzeczową przyczyniającą się do wzmocnienia bezpieczeństwa epidemiologicznego pacjentów oraz personelu krośnieńskiego Szpitala w ramach przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Dziękujemy!


8 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla Warsztatu Terapii Zajęciowej Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną koło w Krośnie za darowiznę rzeczową.


8 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla Domu Pomocy Społecznej przy ul. Żwirki i Wigury w Krośnie, którego misją jest całodobowa pomoc osobom wymagającym opieki z powodu wieku, choroby lub niepełnosprawności, przekazał Szpitalowi środki do dezynfekcji. Dziękujemy!


8 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla Pana Marcina Rusinka z Biura Projektów Inżynierii Komunalnej San-Gaz za przekazanie na rzecz Szpitala w ramach przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.


8 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie "Krośnianie dla Szpitala w Krośnie" #drukujemydlamedyków


8 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla Pana Mariusza Szczepańskiego Prezesa Centrum Budownictwa Pro-Invest za wsparcie rzeczowe Szpitala.


7 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla Pani Alicji Serwińskiej - Stowarzyszenie Krzewienia Kultu Św. Andrzeja Boboli przesłało dar - ważny dla wszystkich osób, które poszukują ukojenia duchowego w Bogu.


7 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla Pana Marka Rygla Prezesa Firmy Glasmark Sp. z o.o. za darowiznę rzeczową.


7 kwietnia 2020 r.

Panowie z Ochotniczej Straży Pożarnej z Polanki zorganizowali zbiórkę pomocy rzeczowej dla krośnieńskiego Szpitala. Otrzymaliśmy m.in. środki do dezynfekcji pomieszczeń w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. Bardzo dziękujemy za wsparcie!


7 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla Pana Tadeusza Sanockiego - Prezesa Firmy Splast Sp. z o.o. za przekazanie na rzecz Szpitala darowizny finansowej w wysokości 25 tysięcy złotych z przeznaczeniem na zakup urządzeń do dezynfekcji pomieszczeń.


7 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla Pana Kamila Lorenca - Prezesa Firmy Lo-Stark Sp. z o.o. za przekazanie na rzecz Szpitala darowizny rzeczowej.


7 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla Artura Bargieł - właściciela Zakładu Produkcji Cukierniczych Atena za przekazanie na rzecz Szpitala darowizny rzeczowej.


6 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie za przekazanie ponad 100 szt. przyłbic służących przeciwdziałaniu rozszerzania się koronawirusa.


6 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla Pana Witolda Śliwińskiego - właściciela Zakładu Usługowo Wytwórczego "Decor" za wsparcie rzeczowe udzielone w ramach przeciwdziałaniu rozszerzania się koronawirusa.


6 kwietnia 2020 r.

Multigastro to firma wrażliwa społecznie. Wsparła kulinarnie obszary w naszym Szpitalu, które są na pierwszej linii pracy z pacjentem potencjalnie zarażonym koronawirusem. Są to miejsca jak np. namiot ustawiony przed Szpitalnym Oddziałem Ratunkowym, gdzie odbywa się weryfikacja pacjenta przed wprowadzeniem go na teren szpitala. Ogromnie doceniamy gesty wsparcia ze strony restauracji i firm cateringowych. W tym miejscu pragniemy podziękować za darowiznę Panu Michałowi Kopie z Multigastro za dodanie sił naszej ekipie!


3 kwietnia 2020 r.

Towarzystwo Przyjaciół Szpitala przy Wojewódzkim Szpitalu Podkarpackim im. Jana Pawła II w Krośnie składa serdeczne podziękowania.


3 kwietnia 2020 r.

"Razem dla Krosna" przekazało do Szpitala w Krośnie kolejną partię przyłbic wyprodukowaną w ostatnich dniach - ponad 60 sztuk!


3 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla Pana Roberta Urbanka z WRW S.C. za przekazanie na rzecz Szpitala darowizny finansowej w wysokości 10 tysięcy złotych.


3 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla Pana Wojciecha Blicharczyka z WRW S.C. za przekazanie na rzecz Szpitala darowizny finansowej w wysokości 10 tysięcy złotych.


3 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla Pana Witolda Juchy z WRW S.C. za przekazanie na rzecz Szpitala darowizny finansowej w wysokości 10 tysięcy złotych.


3 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla Pana Bartłomieja Szurleja - Delikatesy "Zielony Koszyk" z Miejsca Piastowego - za przekazanie na rzecz Szpitala darowizny rzeczowej.


3 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla Stowarzyszenia "Czyń dobro, mimo wszystko" na czele z Panią Prezes Kamilą Bogacką za przekazanie na rzecz Szpitala darowizny finansowej w wysokości 20 tys. złotych


3 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla Stowarzyszenia "Czyń dobro, mimo wszystko" na czele z Panią Prezes Kamilą Bogacką za przekazanie na rzecz Szpitala darowizny finansowej w wysokości 20 tys. złotych


3 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla Firmy "Tropicana Sp. z o.o." za wsparcie rzeczowe i wrażliwość na potrzeby krośnieńskiego Szpitala.


3 kwietnia 2020 r.

Podziękowanie dla Firmy "Adgo" ze Świątnik Górnych za przekazanie gogli.


3 kwietnia 2020 r.

Wyrazy wdzięczności kierujemy w stronę Fundacji Otwartych Serc im. B. Nykiel-Ostrowskiej za darowiznę finansową w kwocie 50 tysięcy złotych. Państwa wrażliwość społeczna zasługuje na najwyższe uznanie.


1 kwietnia 2020 r.

Na ręce Pana Bogdana Michałka - prezesa firmy BMM Sp. z o.o. składamy podziękowanie za pomoc rzeczową przyczyniającą się do wzmocnienia bezpieczeństwa epidemiologicznego pacjentów oraz personelu krośnieńskiego Szpitala w ramach przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Firma BMM przekazała nam 100 przyłbic wydrukowanych w ramach akcji Drukujemy dla Medyków. DZIĘKUJEMY !


1 kwietnia 2020 r.

Serdeczne podziękowania dla Firmy Sodexo.


1 kwietnia 2020 r.

Moc serdeczności i podziękowań dla dwóch krośnieńskich firm: Biura Handlowego DRAGAN oraz Esplori Sp. z o.o. Sp. komandytowa za przekazanie 100 sztuk żelu do dezynfekcji rąk oraz 20 kombinezonów spełniających normy ochrony przed wirusami.


31 marca 2020 r.

Podziękowanie dla Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Św. Piotra Klawera oraz lek. Małgorzaty Siwiec za wsparcie oraz uszycie maseczek.


30 marca 2020 r.

Podziękowanie dla Optimus Fight Club Krosno za rzeczowe wsparcie oraz pozytywną energię!


29 marca 2020 r.

Wyrazy wdzięczności kierujemy również w stronę firm, które wsparły działania krośnian: BWI Poland Technologies sp. z o.o. EBA Krosno Krosno Glass. Osobą inspirującą młodych ludzi do tak szlachetnych działań na rzecz Szpitala jest lek. Irena Zielińska z Oddziału Chorób Wewnętrznych i Metabolicznych. Dziękujemy!


29 marca 2020 r.

Podziękowanie dla Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie za pomoc rzeczową udzieloną w ramach przeciwdziałaniu rozszerzania się koronawirusa.


29 marca 2020 r.

Podziękowanie dla Wójt Gminy Miejsce Piastowe - Pani Dorota Chilik, która przywiozła ponad 200 masek ochronnych. Po sterylizacji zostaną przekazane pracownikom oraz pacjentkom Oddziału Ginekologiczno-Położniczego oraz Oddziału Noworodkowego z Pododdziałem Intensywnej Terapii Noworodków. Maski powstały przy zaangażowaniu wielu osób - m.in Pani Joli z Węglówki, mieszkanek Łęk Dukielskich- które wykorzystały swoje umiejętności, aby w tym trudnym okresie wesprzeć krośnieński Szpital. Dziękujemy!