• Aktualności
  • 2022-01-03 14:35:06 r.

Pierwsze dziecko urodzone w Wojewódzkim Szpitalu Podkarpackim im. Jana Pawła II w Krośnie w 2022 roku

Mamy przyjemność poinformować, że w dniu 1 stycznia o godz. 11.20 przyszła na świat Oliwia, która jest pierwszym dzieckiem urodzonym w Wojewódzkim Szpitalu Podkarpackim im. Jana Pawła II w Krośnie w 2022 roku i jednocześnie pierwszą mieszkanką powiatu krośnieńskiego urodzoną w bieżącym roku.

W chwili narodzin dziewczynka ważyła 4350 gramów. Jest to trzecie dziecko Bernadetty i Bogumiła Gonetów z Korczyny.Zarówno mama, jak i córka czują się dobrze. Rodzice otrzymali gratulacje i upominek z rąk Piotra Czerwińskiego – Dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackim im. Jana Pawła II w Krośnie, a także od Jana Pelczara - Starosty Powiatu Krośnieńskiego. Z okazji narodzin Córki, pierwszego dziecka urodzonego w Wojewódzkim Szpitalu Podkarpackim im. Jana Pawła II w Krośnie w 2022 roku oraz mieszkanki powiatu krośnieńskiego urodzonej w 2022 roku, składamy szczęśliwym Rodzicom szczere gratulacje.

Życzymy, aby Córka była źródłem nieustającej radości i samych pozytywnych doświadczeń. Dziecku składamy życzenia wszelkiego dobra, szczęśliwego dzieciństwa i powodzenia w całym życiu.

Podziękowania kierujemy w stronę Alicji Oleś ze studia fotograficznego "Kołyska" Studio Kołyska Fotografia za ufundowanie sesji zdjęciowej dla Oliwii wraz z rodziną.