Ogłoszenie

Serwisant sprzętu medycznego

Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie

poszukuje kandydata na stanowisko:

 

serwisant sprzętu medycznego

 

Do głównych zadań kandydata na stanowisku będzie należało:

 

-         utrzymywanie w sprawności technicznej oraz nadzór nad eksploatacją urządzeń medycznych oraz sprzętu AGD,

-         konserwacja, serwis (przeglądy) urządzeń medycznych,

-         diagnostyka i naprawa urządzeń,

-         prowadzenie ewidencji napraw, kosztów, terminów przeglądów w systemie informatycznym,

-         usuwanie usterek instalacji elektrycznych.

 

Wymagania:

-           wykształcenie minimum średnie, techniczne (elektronik, elektryk),

-           umiejętność diagnozowania usterek i awarii urządzeń,

-           umiejętność czytania dokumentacji techniczno-ruchowej,

-           świadectwo kwalifikacyjne SEP Gr1. Gr 2: E,D; - dodatkowy atut, mile widziane,

-           odpowiedzialność i dobra organizacja pracy,

-           samodzielność w pracy,

-           kultura osobista, uczciwość, sumienność, komunikatywność, odpowiedzialność,

-           chęć do pracy - poszukujemy osób nie tylko z doświadczeniem, ale również do przyuczenia (mile widziane podstawy elektryki, automatyki).

i umowy i wynagrodzenia do uzgodnienia

Dokumenty aplikacyjne należy złożyć osobiście w Sekretariacie Szpitala pok. nr 200 lub przesłać pocztą na adres: Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie 38-400 Krosno ul. Korczyńska 57 lub przesłać w wersji elektronicznej na adres szpital@krosno.med.pl do dnia 31 października 2019 r.

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie 38-400 Krosno ul. Korczyńska 57 na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie 38-400 Krosno ul. Korczyńska 57 na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

 

Osoby, które nie wyrażają zgody na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji, proszone są o pominięcie ostatniego zdania w oświadczeniu.

 

Administratorem Twoich danych osobowych jest Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie 38-400 Krosno ul. Korczyńska 57, szpital@krosno.med.pl Inspektor Ochrony Danych: iod@krosno.med.pl

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. Masz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV. Za zgodą kandydatów w okresie 3 lat od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

 

Zastrzega się prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami

  Załączniki:

To ogłoszenie nie ma załączników